آرنیکا، دستگاه تسکین درد قاعده‌گی
درباره آرنیکا

آرنیکا، دستگاه تسکین درد قاعده‌گی

آرنیکا یک تکنولوژی جدید، دانش بنیان و خارق العاده می باشد. پالس های الکتریکی آرنیکا با ایجاد اختلال در انتقال درد از طریق اعصاب، عبور درد را کاهش داده و درد را از بین می برد. این روش تسکین درد بر اساس “تئوری کنترل دروازه” می باشد.

سرعت عملکرد این دستگاه برای کاهش و تسکین درد قاعدگی، خبری خوشحال کننده برای خانم هایی است، که از درد پریودی رنج می برند.

آرنیکا یک تکنولوژی جدید با عملکرد اثرگذار می باشد که از طریق مسدود کردن گیرنده های درد با استفاده از تحریک الکتریکی درد قاعدگی را از بین می برد. پالس های الکتریکی آرنیکا اعصاب را تحریک کرده و عبور درد را غیر ممکن میکند. این روش تسکین درد بر اساس “نظریه کنترل دروازه” می باشد.
طراحی و تولید

شرکت مهندسی پزشکی آوین طب

شرکت مهندسی پزشکی آوین طب با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه در سال ۹۷ پا به عرصه تولید تجهیزات پزشکی کشور گذاشته است. تولیدات با کیفیت در زمینه فیزیوتراپی، منجر به رضایتمندی فوق العاده ای از طرف مصرف کنندگان شده است.

شرکت مهندسی پزشکی آوین طب با تکیه بر دانش بومی متخصصان داخلی موفق شد در سال ۱۴۰۱ به جمع شرکت های دانش بنیان بپیوندد.

فناوری دانش بنیان به کار رفته در دستگاه آرنیکا به زنان در سراسر جهان کمک میکند تا به طور موثر، سریع و ایمن تر از داروها به درد قاعدگی غلبه کنند.

آرنیکا با استفاده از میکروپالس های الکترونیکی دفاع طبیعی بدن در برابر درد را با ترشح بتا اندورفین فعال می کند، احساس درد قاعدگی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و یا حتی از بین می برد.

سوالی در رابطه با آرنیکا دارید؟

سوالات خود را با تماس با شماره پشتیبانی مقابل، شبکه های اجتماعی با همین شماره و یا ایمیل درج شده در باکس مقابل با ما در میان بگذارید.

شماره تماس : 02191303738

myarnikaofficial@gmail.com