مقالات

بهترین گجت در دنیای مهندسی پزشکی برای درد دوران قاعدگی (پریودی)

بهترین گجت در دنیای مهندسی پزشکی برای درد دوران قاعدگی (پریودی)

دردی قدیمی!

هرگاه که صحبت از درد پریود می شود، تقریبا هر خانم یا دختر خانمی آن را تجربه کرده است. برخی به شدت از آن رنج می بند و بعضی هم به آرامی از آن عبور می کنند.

گزینه ­های پزشکی زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند، مثل خوردن قرص، کیسه آب گرم و سایر روش های ناکار آمد. خوردن قرص همیشه بهترین کار نیست و کیسه آب گرم هم محدودیت­های خاص خودش را دارد. به طور مثال شما نمی ­توانید از کیسه آب گرم هنگام ورزش یا داخل محل کار خود استفاده کنید! شاید با بیان این صحبت سوالی برایتان پیش بیاید: آیا می توان هنگام دوره ی پریود ورزش کرد؟ آیا می توان هنگامی که درد پریود شروع می شود به راحتی سر کار رفت؟ 

آرنیکا یک تکنولوژی جدید

آرنیکا یک تکنولوژی جدید با عملکرد واقعی می­ باشد، که از طریق مسدود کردن گیرنده­ های درد با استفاده از تحریک الکتریکی درد قاعدگی را از بین می­برد. پالس­های الکتریکی آرنیکا اعصاب را تحریک کرده و عبور درد را غیر ممکن می­کند. این روش تسکین درد بر اساس “نظریه کنترل دروازه ” می­باشد. پالس­ های دستگاه، سیگنال­ هایی را به اعصاب کاربر می­ فرستند تا آنها را مشغول نگه دارد. با انجام این کار دروازه عصبی بسته می­ماند تا سیگنال درد از آن عبور نکند.

سرعت عملکرد این دستگاه برای کاهش و تسکین درد قاعدگی آنچنان سریع است که می­ تواند خوشحال کننده ­ترین خبر برای افرادی باشد که دردهای پریودی شدیدی دارند. با آرنیکا به راحتی میتوانید ورزش کنید، به سر کار بروید و به راحتی به کار های روزمره خود برسید.

با آرنیکا

یکی از کاربران که برای آزمایش عملکرد دستگاه آرنیکا موافقت کرده می­گوید:من بدبین بودم که یک دستگاه کوچک بتواند درد پریود من را کاهش دهد. ولی هنگام استفاده و تنها بعد از فقط 10 دقیقه هیچ اثری از درد نبود.”

آرنیکا یک دستگاه کوچک است که بی شباهت به آیپدهای قدیمی نیست. می­ توان آن را به کمر بست یا در جیب خود گذاشت. رابط کاربری آرنیکا بسیار ساده است و شامل یک دکمه خاموش/روشن، یک دکمه “+” و یک دکمه “-” می­باشد. بر روی دستگاه آرنیکا دو الکترود خودچسبان می­ باشد که بسته به جایی که بیشترین درد را دارد( کمر یا شکم) آنها را می­ چسبانید.

بهترین توصیف برای آنچه که هنگام کار با آرنیکا احساس می­کنید این است که: بین محل چسباندن الکترود های خودچسبان گرمای کم و ماساژ آرام احساس می­ کنید. هرکسی تا به حال یک روز خود را با پدهای گرمایی و کیسه آب گرم هنگام دوره­ ی قاعدگی خود گذرانده باشد مطمئناً از آرنیکا قدردانی خواهد کرد.

اگر چند روز از ماه را در عذاب سپری می­کنید و از خوردن قرص خسته شده اید آرنیکا ارزش امتحان کردن را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *